• Eesti keel
  • In english
Kojutellimine: 740 5000
Telefon: 740 6791
E-post: reinu@kodu.ee

Kontakt

Ettevõtte üldandmed:

OÜ Reinu Toidukaubad 
Kanarbiku 1, Soinaste küla
61709 Ülenurme vald
Tartumaa
Tel. +372 740 6791
Fax. +372 740 6006
info@reinupizza.ee

 



 

 

Juhataja:

Agur Lehis 
Tel:  7 406 791
agur@reinupizza.ee

Turundus- ja müügijuht:

Kärt Lehis
Tel:  7 406 791   /
kart@reinupizza.ee

Pearaamatupidaja:

Ulvi Klais
Tel:  7 406 791

ulvi@reinupizza.ee

Horeca müügijuht:

Agur Lehis
Tel:  7 406 791 

agur@reinupizza.ee

Tootmisjuht:

Anumari Teras
Tel: 7 406 791
anumari@reinupizza.ee

Tallinna, Harjumaa ja Kesk-Eesti müügisekretär:

Inga Tamm
Tel:  7 406 791 
Gsm:  +372 55 680 280 
inga@reinupizza.ee

Väljastusjuht:

Epp Reitkam
Tel:  7 406 791    
epp@reinupizza.ee

Pärnu ja Lõuna-Eesti müügisekretär:

Kärt Lehis
Tel:  7 406 791  
kart@reinupizza.ee

Kojuveojuht

Tel:   7 405 000 

Tartu ja Ida-Virumaa müügisekretär:

Heili Sutt
Tel:   7 405 000 
   
heili@reinupizza.ee

 

Nimi:
E-post:
Sisu:
 
Tagasi